Tüm Oto Genişletilmiş Kasko’da

Kategori: Kampanyalar

 1. Kampanyamız 11 Nisan ile 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/arac-sigortalari/tum-oto-genisletilmis-kasko/hizli-teklif-formu.html sayfasından “kasko” ürünü için yapılan satın alım işlemleri kapsamaktadır.
 3. Kampanya, hızlı teklif üzerinden; doğrudan Online (çevrimiçi) satın alınan poliçeleri, müşteri hizmetleri ya da acente seçilerek devam edilen işlemlerde, teklif oluşturulma tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın alınan Tüm Oto Genişletilmiş Kasko poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan kasko poliçeleri ve yukarıda belirtilen link dışında oluşturulan yeni kasko poliçe talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Teklif görüntülendikten sonra, acente veya müşteri hizmetleri kanalı ile devam edilen işlemlerde Tüm Oto Genişletilmiş Kasko ürünü dışında satın alınan diğer poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Tüm Oto Genişletilmiş Kasko sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7.  Kampanya kapsamında, Hepsiburada web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 100 TL değerinde hediye çeki kodu iletilecektir.
 8. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Hediye çeki kodları, “sigortalı” hesabından en geç 30.09.2020 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 9. Kampanyadan, poliçenin ödeyeni (sigorta ettirenler) ya da sigortalı müşteriler faydalanabilmektedir. Sigorta ettiren ve sigortalının aynı olması durumunda, sigortalı hesabından yalnızca tek bir hediye çeki kazanılır.
 10. Kampanyaya her müşteri (TC kimlik numarası), sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 11. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 30.09.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 12. Hediye çekleri, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 13. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 14. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 15. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 16. Poliçelerin 60 gün içerisinde iptal edilmesi durumunda, verilen hediye çeki tutarı geri alınacaktır.
 17. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
 18. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Sorunuz mu var ?