HAKKIMIZDA

[porto_ultimate_heading main_heading=”OLCAY ÇAKIR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ” main_heading_font_weight=”300″ sub_heading_font_weight=”400″ sub_heading_color=”#161616″ sub_heading_font_family=”Oswald” main_heading_font_size=”26″ main_heading_line_height=”26″ sub_heading_font_size=”44″ sub_heading_line_height=”55″ sub_heading_margin_bottom=”30″][/porto_ultimate_heading]

2000 Yılında OLCAY ÇAKIR tarafından kuruldu.
HALK YAŞAM SİGORTA Yetkili acenteliği olarak ilk yıllarında başta SAĞLIK sigortaları ağırlıklı olmak üzere HAYAT-EMEKLİLİK branşlarında üretimler gerçekleştirdi.
Bu üretimlere kısa bir süre sonra da ELEMENTER(Kasko-Trafik-Yangın-Nakliyat vs) branşları ekleyerek faaliyetlerine hız artırarak devam etti.
Halk Yaşam Sigorta’nın Yapı Kredi Sigorta ismiyle devamı süreci ve akabinde ALLİANZ Sigorta bünyesine katılmasıyla, ALLİANZ SİGORTA YETKİLİ ACENTELİĞİ olarak 20 yıldır faaliyetlerine devam ediyor.
Başta güvenilirlik esasıyla, her branşta Bireysel ve Kurumsal sigorta hizmetleriyle aracısı olduğu ALLİANZ SİGORTA güvencesiyle Risk satın almaya devam ediyor.

Sorunuz mu var ?