Bireysel Sağlık Sigortası’nda Genç işi indirimler ile Allianz seninle !

Kategori: Kampanyalar

ençlere her indirimin başı sağlık. 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında alacağınız Bireysel Tamamlayıcı Sağlık ve Modüler Sağlık Sigortası ile Arçelik’ten Armut.com’a, Puma’dan Bilet.com’a kadar pek çok markada özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylara kampanya koşulları alanından ulaşabilir, bu fırsattan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları :

1 Ekim  – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında başvuran ve Allianz Sigorta A.Ş.’den (“Allianz”) ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak 16 ve 25 yaş arasındaki  (16 ve 25 yaş dahil) müşterilerimizi Armut.comArçelik Ev AletleriBilet.comKirtasiyedunyasi.comPuma ve Rahattasin.com’dan çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortasıyla birlikte altı ayrı firmadan altı ayrı indirim fırsatını yakalamak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 1. Kampanya 01.10.2020 – 31.10.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya tarihleri arasında başvuran ve Allianz Sigorta A.Ş.’den (“Allianz”) ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak 16 ve 25 yaş arasındaki  (16 ve 25 yaş dahil) müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 3. Kampanyadan sadece yukarıda belirtilen yaş aralığı koşulunu sağlayan sigortalılar faydalanabilecektir.
 4. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.
 5. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar ile, ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 6. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (6 firma için toplamda 6 indirim hakkı).
 7. Kampanya kapsamında; Arçelik Küçük Ev Aletleri kategorisinde sadece https://www.arcelik.com.tr/ adresinde geçerli tek seferlik %12 indirim, Armut.com’da sadece https://armut.com/indirim/allianz adresinde geçerli Temizlikçi kategorisinde tek seferlik 30 TL indirim, Bilet.com’da uçak bileti satın alımlarında tek seferlik Hizmet Bedeli muafiyeti, Kırtasiye dünyasında sadece https://www.kirtasiyedunyasi.com adresindeki tüm ürünlerde geçerli %15 indirim ve Puma’da sadece PUMA FPS / Sezon Mağazalarında geçerli %20 indirim, Rahattasin.com’da sadece https://rahattasin.com adresinde geçerli tek seferlik, 1000TL üzeri ödemelere 100TL, 1000TL altına 50TL indirim uygulanacaktır.
 8. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler; Arçelik Ev aletleri için 30 Kasım 2020 tarihine kadar; Armut.com, Bilet.com, Kirtasiyedunyasi.com, Puma ve Rahattasin.com firmaları için ise 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 10. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 11. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
Sorunuz mu var ?